Skip to Content
Jigolo
Ajansı
Ayten Konya
Bayan Üyeler gigolo / Haziran 14, 2019

Ayten Konya

Selamlar beyler, İsmim Ayten Konyalıyım bakımlı olgun saygı duyulan bir dul bayanım, daha ilkin başımdan evlilik geçmişti ve netice hüsran oldu benim için asla sevinçli olamadım gerek yatakta gerekse toplumsal anlamda sex hayatım asla olmadı benzer biçimde.

Kendime jigolo ajansı kiralamak istedim ve siteye kayıt oldum , kuvvetli performansı iyi büyük penisli yakışıklı beylerle görüşmek birlikte olmak isterim.Kaliteli bir jigolo olmak isterim, bana tatlı laflar söyleyip benim kadınlığımı hissettirebilecek Konya ilinde ikamet eden erkekler döşek partneri olarak sevgilim olmak isteyenler ulaşsın lütfen.

Boşandıktan sonrasında hem cinsi isteklerimi karşılayacak bununla birlikte benim bu koca evindeki yalnızlığımı sonlandıracak deneyimli ve performansı yüksek olan Konyalı jigololar ile müşerref olmak için bu ajansa üye olup müzakere sağladım. bekar olduğum için benim için ajansla çalışmak en makul karar oldu şu sebeple benim için en mühim kaide gizlilik ve emniyet bu mevzuda hem ajansa bununla birlikte beni buluşturduğu konya jigolo sitesi ile hiçbir mesele yaşamadım

JIGOLO AJANSı © 2021jigolo siteleri