Skip to Content
Jigolo
Ajansı
Derya İzmir
Bayan Üyeler gigolo / Haziran 10, 2015

Derya İzmir

İzmir Jigolo Arıyorum İzmir’in Alsancak semtinde oturan bir saygın bayanım kimliğim açığa çıkmasın diye bir tek otellerde müzakere yapacağım sadık jigolo firması üyeleri bana dönüş yaparsa sevinirim eşimden yeni ayrıldım bir oldukça işletme sahibi bir bayanım,iyi bir tüccarım diyebilirim,kazancımda oldukça muhteşem şükürler olsun Bana ulaşanlar benden memnun kalacaklar.

Karşımda beni şaşırtıcak ve eğlendiricek (twerk, striptiz, dans) şeklinde şeylerle beni güldürücek kişilere fazla ücret ödiyebilirim. Beni zevkten dört köşe edebilecek bir jigolo başvurusuna tüm servetimi dökebilirim. 1.60 uzunluğunda 56 kiloyum platin sarısı olmazsa olmaz saç rengim. Botoks yaptırmak benim için su içmek şeklinde bir şey. Bana karşı koyacak bir adam olmadığını biliyorum ama tercihi ben yapmak isterim.

Güzellik merkezinin Sahibiyim Kariyer Ve bir Fazlaca Başarılarım Bulunmaktadır.Ama Artık Daha Keyifli Beni Bu.Tempodan Kurtaracak Kendisine Özgü Güvenen.Sert Performansına Güvenen İzmir jigolo arayan kadınlardan biriyim.

İzmir jigolo sitesi yardımıyla faizde olan paramı yemeye başladım diyebilirim,şu an oldukça kaliteli öğrencilere bire bir dersler veriyorum,arta kalan zamanlarımda spor yapmayı severim,ve şarap içmek oldukça hoşuma giden unsurlardan biridir.İzmir ilinde oturan ergenler dönsünler.

JIGOLO AJANSı © 2021jigolo siteleri