Skip to Content
Jigolo
Ajansı
Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram
Bayan Üyeler gigolo / Temmuz 13, 2021

İstanbul anadolu yakası Kadıköylü jigolo Hande ben.

Adam dost arıyorum telefon numaramı isteyenler alt kısıma kendini tanıtıcı bildiri atsınlar.

Herkese selamlar sevgiler ismim Hande 29 yaşındayım kendime ait erkek kuaförüm var orayı işletiyorum yaklaşık 4 senedir. Bu mesleğin bana kazandırdığı en önemli değer ise şu anda sahibi olduğum dükkanımdır. Jigolo olmak isterim dedim ve mesleğe başladım başlama sebebim tamamiyle o zamanlar yaşadığım maddi zorluklardı ama ben daima hedefleri olan ileri görüşlü

Görüntülü olarak hanımefendiler ve beylerle konuşmak isteyen site ziyaretçileri sizlerde bir fazlaca jigolo arayan bayanlarla görüntülü ve sesli sohbet-chat yapma şansını yakalayın,MSN camfrog seçimi hizmetimizden hepimiz faydalanabilir,Dul olgun hanımefendilere cam açarak token atarak onları soyabilirsiniz.Hemde parasızdır.

Karşılıklı cam açma talebinde bulunarak sizde sevgili yapabilirsiniz,varlıklı cüzdanı kalınca hanımefendiler sizleri beklemektedir.Onlara ulaşmak için skype adreslerini isteyebilirsiniz.

bir karı olduğum için kazandığım paraları biriktirip oldukca güzel bir yatırım yapıp kendi iş yerimi işletmeye başladım. Ama hiç bir zaman bu hayatı yaşamamı sağlayan maddi özgürlüğümün sebebi olan jigolo başvurusu yapmış olup mesleğini hiç bir zaman bırakmadım, bırakmakta istemiyorum şu sebeple artık benim için paradan daha önemli olan şey yeni heyecanlar yeni deneyimler ve farklı farklı bayanlar ile tanışıp onlara mesleğimin hakkını nasıl verdiğimi yaşatarak öğretmek istiyorum.

 

jigolo ajansı sikicileine karşı organik olarak ilk bakış açım cinsellik olmadığı için benimle her şeyden önce oldukca iyi bir arkadaş olabilirsiniz şu sebeple ben hanımefendi ruhundan anlayan karşımdaki kadını nasıl etkileyip neşeli edebileceğimi oldukca iyi bildiğim için kendinizi benim yanımda kolay olsa gerek hissedebileceğinize güvenilir olabilirsiniz.

Arkadaşlık siteleri içinde jigolo tutmak isteyen binlerce hanım bulunmaktadır.Bu aylarda işimden izin aldım. Tatile çıkmak isterim fakat bunu tek başıma yapmak asla içimden gelmiyor. Bundan dolayı benimle beraber gittiğim yere gelecek benimle değişik duygular paylaşabilecek birini arıyordum ki sizin sitenizden bir jigolo ile tanıştım. Bunlardan bir tanesi hakkaten ilgimi oldukça çekti.

Güzel muhabbetli bir insandı. Beni geceleri doygunluk edecek gündüzleri de benimle birlikte denize girip kahve içip, kitap okuyabileceğimiz şeklinde geldi bana. Onun mutabık kaldık ve dinlence yerine geçmek için İstanbul da bir araya geldik. Bu benim yaşayacağım en ilgi çekici dinlence deneyimi olacak.

 

Jigolo arayan kadınlardan biri olduğumdan yana hiç bir şüphem yok esmer ela gözlü dış görünüşüne giyimine ve bakımına dikkat eden deneyimli bir jigoloyum benimle zaman geçirmek için bir an önce harekete geçmenin zamanı bence geldi sizde daha oldukca zaman kaybetmeyin görüşme taleplerinizi temenni ediyorum.

JIGOLO AJANSı © 2021jigolo siteleri