Skip to Content
Jigolo
Ajansı
Nasıl Bireysel Jigolo Olabilirim ?
Jigolo Haberleri gigolo / Ağustos 19, 2020

Jigololuk yurt haricinde daha yaygın olarak meydana getirilen vatanımızda ise bir kaç yıldır alaka çeken meslek grubuna dahil olmuştur.Nasıl Bireysel Jigolo Olabilirim ? , eşleştirme görevini üstlenir.Olgun ve yaşlı hanımefendilerin tek gecelik veya bir kaç gecelik onlara eşlik etmesini istediği genç ve dinamik genc erkeklere para karşılığı birlikte bulunmasına jigololuk denir.

Selam ajans ziyaretçilerimiz sizlerde İnternet üstünden Türkiye nin yasal jigolo sitesi arayışına girdiyseniz sitemiz 10 senedir etkinlik yayınlayan yasal bir jigolo ajansıdır,Yüzlerce bay ve hanımefendi üyelere haiz olan sitemiz Ülke genelinde binlerce müzakere oluşmasında profil yayınlamış ve üzgün kişilerin yüzünü güldürmüştür,Reel jigolo sitesi partner arayan genç erkekler ve varlıklı dul hanımefendiler ile görüşmelere çıkmasında öncü ajans olmuştur.

Reel jigolo ajansları REFERANS KODU ile para yatırtmaz.

Reel jigolo ajansları ÜYE OLMADAN KADINLA GÖRÜŞTÜRMEZ-TEL NOSUNU VERMEZ

Reel jigolo ajanslarının VERGİ LEVHASI OLMAZ (TTK DA jigolo  ajans kısmı yoktur)

Kayıt parasız olup isteyen hepimiz ajansa müracaat yapabilir,Başvurunuz en yakın zamanda değerlendirilip operatörlerimiz tarafınca sizlere dönüş sağlanacaktır.İsterseniz tamamen parasız olan alt kısıma yorumlar bırakıp kendinizi tanıtım reklam şansı kazanabilirsiniz.

JIGOLO AJANSı © 2021jigolo siteleri